Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Chevrolet Aveo 2011 ve Sonrası 1.4 88 Hp Araç Yazılım

Chevrolet
Aveo 1.4
%20
YAKIT TASARRUFU
%57
PERFORMANS ARTIŞI
88 hp > 138 hp
+90 nm TORK
 1. Bugay Tugay
  Araç Sahibi

  Bugay Tugay

  İlk izlenim olarak gaz tepkisindeki değişim oldu ve km yaptıkça araçtaki ivmelenme hızlanma gözle görülür şekilde arttı. Gösterilen ilgiye ve bilgilendirmeye teşekkür ediyorum...
 2. Bugay Tugay
  Araç Sahibi

  Bugay Tugay

  Yazılım yapıldıktan sonraki uzun yol deneyimi olarak şunu söyleyebilirim. Benzin lt 6.25 den 200 tllik 32 lt benzinle klima açık araç bagaj dolu ve 4 yolcu ile düz ve yokuş karışık yolda 455 km yol yaptım. Benim için çok güzel rakam Berkay kardeşimin dediği gibi yol yaptıkça anlaşılıyor 👍👍
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
88 hp
195 nm
Chip Tuning Sonrası
138 hp
+ %57
285 nm
+ %46
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Chevrolet Aveo model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 88 hp / 195 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Chevrolet Aveo araç yazılımı (Chevrolet Aveo Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 138 hp / 285 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +50 hp / +90 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Chevrolet Aveo Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git