Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Fiat Doblo ...<2015 1.3 JTD 75 Hp Araç Yazılım

Fiat
Doblo 1.3 JTD
%15
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
75 hp > 100 hp
+50 nm TORK
 1. Oktay Güneş
  Araç Sahibi

  Oktay Güneş

  İlk deneyimde farkı gerçekten hissettim araçtaki performansı gerçekten sizlerde hissedeceksiniz ecumasters İzmir olarak ecumasters ailesine ve Berkay beye çok teşekkür ederim 👍🙂
 2. Oktay Güneş
  Araç Sahibi

  Oktay Güneş

  Araç arkadaşımın aracıydı ilkte çok hantal dik bir yokuşta yokuş yukarı 3.viteste baylıyordu şuan rahat bir şekilde aynı yokuşu 3.vitesle çıkıyor. Düz asfalt yolda dip gaz 140 ı geçmeyen araç şuan rahat bir şekilde 160. 170 i buluyor arabada gerçekten hissedilir derecede Bi performans artışı oldu yakıtı da gayet iyi 700 km de 200 TL gibi Bi yakıt tüketimi var dizel olmasına rağmen tabi yoldaki gidişatımizda 110 km hızdan aşağıya hiç düşmedi kilimada açık olduğu halde buna rağmen güzel Bi yakıt değeri....
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
75 hp
190 nm
Chip Tuning Sonrası
100 hp
+ %33
240 nm
+ %26
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Fiat Doblo model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 75 hp / 190 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Fiat Doblo araç yazılımı (Fiat Doblo Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 100 hp / 240 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +25 hp / +50 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Fiat Doblo Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git