Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Fiat Egea 2016 ve Sonrası 1.4 Fire 95 Hp Araç Yazılım

Fiat
Egea 1.4 Fire
%10
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
95 hp > 110 hp
+18 nm TORK
  1. Ozzy Ugurluel
    Araç Sahibi

    Ozzy Ugurluel

    merhabalar 1.4 fiat egea 2016 model aracima biraz once yazilim yaptirdim test surusunden sorna karsiyaka istikametine otobandan gelirken direkmen hissettirdi bana farkini 1.4 egea kullanan arkadaslar bilir 6. vites hiz km si 85 dustugu anda bittigin andir yigilir kalir sonra dusur vitesi toplasin vb ama 6. vites 85 km den 110 kadar cokndaha cabuk kavrayip topladi..yani demem o ki bunu yasamadan kimseye anlatamazsin yasa ve gor.ilerki gunlerde baska yerlerde deneyip yazicam.tesekkurler
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
95 hp
127 nm
Chip Tuning Sonrası
110 hp
+ %16
145 nm
+ %14
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Fiat Egea model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 95 hp / 127 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Fiat Egea araç yazılımı (Fiat Egea Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 110 hp / 145 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +15 hp / +18 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Fiat Egea Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git