Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Fiat Egea 2016 ve Sonrası 1.3 MJT 95 Hp Araç Yazılım

Fiat
Egea 1.3 MJT
%15
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
95 hp > 125 hp
+50 nm TORK
  1. Faruk İptaş
    Araç Sahibi

    Faruk İptaş

    95 lik egea aracima bugün yazilim artirdim ve daha ilk kullanımdan itibaren gaz tepkime suresinin fark edilir derecede arttigini söyleyebilirim. sakin ve duzgun kullanimda ciddi derece de yakit tasarrufu sağlayacağı belli oluyor. arac ilk kalkis esnasındaki hantalligini kaybetti ve daha seri kalkıyor. yokuşta kismen bayilma olayı artık yok. yazılım konusunda kafasında soru isareti olan arkadaşlar bence hic düşünmeden merdiven alti yerlere yaptırmak yerine isini layiki ile yapan kisilere gelsin gozu arkada kalmasın. keske aracimi ilk aldığım zaman ecumasters'a gelip yazılım artırsaymışım diyorum. berkay beye ilgi ve alakasindan oturu tesekkur ediyorum.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
95 hp
200 nm
Chip Tuning Sonrası
125 hp
+ %32
250 nm
+ %25
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Fiat Egea model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 95 hp / 200 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Fiat Egea araç yazılımı (Fiat Egea Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 125 hp / 250 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +30 hp / +50 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Fiat Egea Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git