Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Fiat Egea 2016 ve Sonrası 1.6 MJT 120 Hp Araç Yazılım

Fiat
Egea 1.6 MJT
%15
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
120 hp > 155 hp
+70 nm TORK
 1. Osman-Eda Sarıyıldız
  Araç Sahibi

  Osman-Eda Sarıyıldız

  İlk olarak Berkay kardeşime güler yüzlü hizmet anlayışıyla hareket ettiği için cok teşekkür etmek istiyorum.. kafamdaki tum soruların cevabını bikmadan usanmadan cevaplayarak beni ikna etmeyi başardı..araçtaki ilk izlenimlerim özellikle bana göre egealarda kronik sorun olan vites değişimlerinde ki tork kaybı kayboldu.. gaz pedalı ayagimin altinda gayet dolu ve tepkili.. arac daha rodaj döneminde olduğu icin cok fazla birşey yazmayacağım.. ama aracı kullandıkça yazilimin bana gore artılarını ve eksilerini buraya yazmaya çalışacağım.. tekrar teşekkürler Ecumasters..
 2. Osman-Eda Sarıyıldız
  Araç Sahibi

  Osman-Eda Sarıyıldız

  hemen hemen 2 aydır yazılımli olarak kullandığım aracım hakkındaki düşüncelerimi paylaşmak istedim.. ilk once yazılımdan sonra aracın çekişi ve özellikle de yakıtı gerçektende cok iyi oldu. arac eskisine göre hem cok daha güçlü ve gerçektende çok daha az yakıyor. buna inanabilirsiniz. simdiye kadar olan kullanimlarimda yazılımın eksi tarafını hic görmedim.. bu aracı değiştirsem de bundan sonra asla yazilimsiz ( ecumastersiz) araca binmem.. teşekkürler ecumasters teşekkürler Berkay kardeşim..
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
120 hp
320 nm
Chip Tuning Sonrası
155 hp
+ %29
390 nm
+ %22
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Fiat Egea model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 120 hp / 320 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Fiat Egea araç yazılımı (Fiat Egea Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 155 hp / 390 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +35 hp / +70 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Fiat Egea Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git