Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Fiat Fiorino Tümü 1.3 JTD 95 Hp Araç Yazılım

Fiat
Fiorino 1.3 JTD
%15
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
95 hp > 125 hp
+50 nm TORK
  1. Cenk Çakıroğlu

    Cenk Çakıroğlu

    Yazılım konusunda öncelikle berkay beye teşekkür ediyorum.Farkedilir derece de araçta bir rahatlama oldu özellikle araçta ki bayılmaları ve çekişi değişti yakıt konusunda da yol bilgisayarında ve km hesabı da baktığımda düzelme oldu teşekkürler ...
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
95 hp
200 nm
Chip Tuning Sonrası
125 hp
+ %32
250 nm
+ %25
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Fiat Fiorino model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 95 hp / 200 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Fiat Fiorino araç yazılımı (Fiat Fiorino Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 125 hp / 250 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +30 hp / +50 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Fiat Fiorino Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git