Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Fiat Linea 2007 - 2012 1.6 Multijet 105 Hp Araç Yazılım

Fiat
Linea 1.6 Multijet
%15
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
105 hp > 140 hp
+70 nm TORK
  1. Ortaya Konuşan
    Araç Sahibi

    Ortaya Konuşan

    Öncelikle Berkay ve Alper beye teşekkür ederim yardımları için,araca hem yazılım hem Egr iptali yaptırdım.Yazılımdan önce sık sık arızalanan Egr sistemi olmaksızın aracım daha seri özellikle küçük vitesler ve dur kalklarda bir rahatlama meydana geldi.Bakalım ilerleyen zamanlarda yazılımın aracıma etkileri neler olacak paylaşır olacağım...
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
105 hp
290 nm
Chip Tuning Sonrası
140 hp
+ %33
360 nm
+ %24
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Fiat Linea model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 105 hp / 290 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Fiat Linea araç yazılımı (Fiat Linea Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 140 hp / 360 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +35 hp / +70 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Fiat Linea Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git