Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Fiat Linea 2012 Sonrası 1.3 MJT Euro5 95 Hp Araç Yazılım

Fiat
Linea 1.3 MJT Euro5
%12
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
95 hp > 125 hp
+50 nm TORK
  1. Mucahit Karasu
    Araç Sahibi

    Mucahit Karasu

    Aracım şu anda eskisine nazaran düşük devirlerde daha iyi tepki veriyor egr ,dpf iptali ve yazilim sonrasinda aracta ciğerli bir durum olustur daha çabuk ivmeleniyor. Ayrıca berkay kardesimin ilgi ve alakasindan dolayı teşekkür ederim. yorumumun özeti YAPTIRIN VE FARKI GÖRÜN.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
95 hp
200 nm
Chip Tuning Sonrası
125 hp
+ %32
250 nm
+ %25
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Fiat Linea model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 95 hp / 200 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Fiat Linea araç yazılımı (Fiat Linea Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 125 hp / 250 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +30 hp / +50 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Fiat Linea Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git