Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Fiat Punto EVO 2010 ve Sonrası 1.3 Mjet 70 Hp Araç Yazılım

Fiat
Punto EVO 1.3 Mjet
%15
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
70 hp > 95 hp
+50 nm TORK
  1. Erhan Eylem Özciger
    Araç Sahibi

    Erhan Eylem Özciger

    herkese meraba bu aracı bilenler bilir 55kw 75 hp böyleyken kullanırken güçten düşüktü yazılımı yaptırdıktan sonra ilk başta birşey anlamamıştım sonradan farkına vardım denemesini yaptım yokuşta 4. viteste bile gerçekten çok iyi böylesini beklemiyordum berkay arkadaşım ve yardımcısına güzel bir şekilde ilgilenmelerine ve yardımcı oldukları için teşekkür ederim aracım gerçek gücüne kavuştu
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
70 hp
190 nm
Chip Tuning Sonrası
95 hp
+ %36
240 nm
+ %26
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Fiat Punto EVO model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 70 hp / 190 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Fiat Punto EVO araç yazılımı (Fiat Punto EVO Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 95 hp / 240 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +25 hp / +50 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Fiat Punto EVO Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git