Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Fiat Stilo 11/2001 -> 07/07 1.9 JTD Multijet 120 Hp Araç Yazılım

Fiat
Stilo 1.9 JTD Multijet
%15
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
120 hp > 155 hp
+70 nm TORK
  1. Yücel Yazıcı
    Araç Sahibi

    Yücel Yazıcı

    Öncelikle Berkaya ilgisi alakası sohbeti için teşeekür ederim. Ecumasters tavsiye ederim aracımda hissedilir değişiklik oldu çekiş arttı yakıt düştü.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
120 hp
280 nm
Chip Tuning Sonrası
155 hp
+ %29
350 nm
+ %25
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Fiat Stilo model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 120 hp / 280 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Fiat Stilo araç yazılımı (Fiat Stilo Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 155 hp / 350 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +35 hp / +70 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Fiat Stilo Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git