Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Ford Focus 2011 -> 2014 1.5 TDCi 95 Hp Araç Yazılım

Ford
Focus 1.5 TDCi
%15
YAKIT TASARRUFU
%32
PERFORMANS ARTIŞI
95 hp > 125 hp
+60 nm TORK
  1. Sükrü Konya
    Araç Sahibi

    Sükrü Konya

    Merhabalar. Chip tuning yapılmış aracımı yaklaşık 1 aydir kullanıyorum. Araba hayal ettiğim gibi oldu eskiden bu kadar iyi değildi. arabanin yaşını gencleştirdi resmen. yakıt tüketimi konusundanda araba yakıt yakıcıyken yakıt cimrisi oldu. Ecumasters çalışanlarına yardımları için teşekkürler neredeyse her soruyu cevapladılar.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
95 hp
250 nm
Chip Tuning Sonrası
125 hp
+ %32
310 nm
+ %24
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Ford Focus model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 95 hp / 250 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Ford Focus araç yazılımı (Ford Focus Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 125 hp / 310 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +30 hp / +60 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Ford Focus Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git