Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Ford Transit Connect 2013 -> 2016 (2th gen) 1.8 TDCi Short 110 Hp Araç Yazılım

Ford
Transit Connect 1.8 TDCi
%15
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
110 hp > 145 hp
+80 nm TORK
  1. Ismail Okyay
    Araç Sahibi

    Ismail Okyay

    Herseyden önce güler yüz ilgi cok iyi aracimda ise gercekten test surusun de olsun kendi kullanimimda olsun gercekten gozle gorulur bir artis var bunu kullaninca gercekten farkediyorsunuz yazilim konusunda gercekten guzel bir kurulus tavsiye ederim
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
110 hp
250 nm
Chip Tuning Sonrası
145 hp
+ %32
330 nm
+ %32
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Ford Transit Connect model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 110 hp / 250 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Ford Transit Connect araç yazılımı (Ford Transit Connect Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 145 hp / 330 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +35 hp / +80 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Ford Transit Connect Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git