Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Ford Transit/Courier 2014 ve Sonrası 1.6 TDCI 95 Hp Araç Yazılım

Ford
Transit/Courier 1.6 TDCI
%15
YAKIT TASARRUFU
%37
PERFORMANS ARTIŞI
95 hp > 130 hp
+70 nm TORK
  1. Burak Sunar
    Araç Sahibi

    Burak Sunar

    Öncelikle araç yazılım hakkında çok fazla tedirginliklerim vardı ama Berkay kardeşime çok teşekkür ederim, bir öğretmen gibi tek tek aklıma takılanları cevapladı. Kurumsal bir firma olduğu da göz önünde bulundurulunca gönül rahatlığıyla işlemi yaptırdım. Aracımı satmayı planlıyordum çünkü beygir düşük olup aracın ağırlığı bir o kadar fazlaydı. Şuanda ise bu düşüncemden vazgeçtim aracımda ciddi bir güç artışı oldu şu anda çok memnunum yaptıralı henüz 10 gün olacak. yakıt tasarrufu için bir şey söyleyemesemde katkısı olacağına mutlaka inanıyorum.Teşekkürler Ecumasters
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
95 hp
215 nm
Chip Tuning Sonrası
130 hp
+ %37
285 nm
+ %33
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Ford Transit/Courier model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 95 hp / 215 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Ford Transit/Courier araç yazılımı (Ford Transit/Courier Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 130 hp / 285 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +35 hp / +70 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Ford Transit/Courier Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git