Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Isuzu D-max / Rodeo Tümü 2.5 D 136 Hp Araç Yazılım

Isuzu
D-max / Rodeo 2.5 D
%20
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
136 hp > 186 hp
+90 nm TORK
  1. Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
136 hp
294 nm
Chip Tuning Sonrası
186 hp
+ %37
384 nm
+ %31
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Isuzu D-max / Rodeo model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 136 hp / 294 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Isuzu D-max / Rodeo araç yazılımı (Isuzu D-max / Rodeo Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 186 hp / 384 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +50 hp / +90 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Isuzu D-max / Rodeo Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git