Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Mercedes Vito W447 - 2014 ve Sonrası 111 CDI (1600cc) 114 Hp Araç Yazılım

Mercedes
Vito 111 CDI (1600cc)
%15
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
114 hp > 140 hp
+70 nm TORK
  1. Ibrahim Ilgene

    Ibrahim Ilgene

    Öncelikle personele teşekkür ederim ilgi alaka iş ahlakı mukemmel aracıma yapılan uygulamayla daha rahat ve keyifli bir sürüş yakaladım rampada dinmiyor güven veriyor herkese rahatlıkla ve samimiyetle tavsiye ederim ecumasters ailesine tesekkurler
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
114 hp
270 nm
Chip Tuning Sonrası
140 hp
+ %23
340 nm
+ %26
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Mercedes Vito model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 114 hp / 270 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Mercedes Vito araç yazılımı (Mercedes Vito Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 140 hp / 340 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +26 hp / +70 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Mercedes Vito Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git