Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Opel Astra H - 2004 -> 2009 1.3 CDTI 90 Hp Araç Yazılım

Opel
Astra 1.3 CDTI
%15
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
90 hp > 120 hp
+50 nm TORK
  1. ZOMBİ İSTASYONU
    Araç Sahibi

    ZOMBİ İSTASYONU

    Berkay kardeşimin emeğine sağlık.araç yazılımdan sonra hissedilir performans artışı yaşadım.Özellikle 1. ve 2. vitesteki hantallık ortadan kalktı ve alt devirlerde daha iyi toparlıyor.Kesinlikle tavsiye ederim keşke daha önce yazılım attırsaymışım
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
90 hp
200 nm
Chip Tuning Sonrası
120 hp
+ %33
250 nm
+ %25
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Opel Astra model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 90 hp / 200 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Opel Astra araç yazılımı (Opel Astra Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 120 hp / 250 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +30 hp / +50 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Opel Astra Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git