Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Opel Astra J - 09/2009 -> 2015 1.3 CDTI 95 Hp Araç Yazılım

Opel
Astra 1.3 CDTI
%15
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
95 hp > 125 hp
+50 nm TORK
  1. Fırat avuncan
    Araç Sahibi

    Fırat avuncan

    merhaba opel astra 1.3 95 hp aracıma yazılım yapmayınuzun süredir düşünüyordum fakat tereddütüm vardı ta ki ECUMASTERS FİRMA YETKİLİSİ Berkay beyle görüşünceye kadar aracıma yazılımı attırdım ve inanılmaz bir fark yarattı performans ve yakıt tasarrufu muhteşem hiç tereddüt etmeden gönül rahatlığıyla aracınızı ECUMASTERS yazılım a götürebilirsin herşey için teşekkürler
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
95 hp
190 nm
Chip Tuning Sonrası
125 hp
+ %32
240 nm
+ %26
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Opel Astra model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 95 hp / 190 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Opel Astra araç yazılımı (Opel Astra Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 125 hp / 240 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +30 hp / +50 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Opel Astra Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git