Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Opel Vectra Tümü 1.6 105 Hp Araç Yazılım

Opel
Vectra 1.6
%10
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
105 hp > 120 hp
+20 nm TORK
  1. Ahmet Hasman

    Ahmet Hasman

    Ecumasters ailesine güler yüzlü ve kaliteli hizmetinden dolayı çok teşekkür ederim, Araç yazılımdan sonra çok iyi güç aldı. Aracım söylendiği gibi 1 litre kadar yakıt tasarrufu aldı. Berkay Bey'e yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Beni sabırla dinleyip tüm sorularıma açıklayarak cevap verdiği için.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
105 hp
150 nm
Chip Tuning Sonrası
120 hp
+ %14
170 nm
+ %13
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Opel Vectra model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 105 hp / 150 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Opel Vectra araç yazılımı (Opel Vectra Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 120 hp / 170 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +15 hp / +20 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Opel Vectra Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git