Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Peugeot 508 Ph1 - 2011 -> 2014 1.6 Hdi 112 Hp Araç Yazılım

Peugeot
508 1.6 Hdi
%15
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
112 hp > 147 hp
+70 nm TORK
  1. Yalçın Yeşilkaya
    Araç Sahibi

    Yalçın Yeşilkaya

    Merhaba öncelikle sorduğum her soruya kendilerinden ve markalarından kaynaklı güvenle yanıtladılar . Buda bana ciddi bir güven verdi yazılımın tamamen almanyadan geliyor olması bu güvenimi 2 kat artırdı alman disiplinini bilmeyen yoktur. aracıma gelecek olursak daha önce yokuş çıkışlarda robotize şanzıman olduğu için ciddi kararsızlık yaşıyordu , tabii aynısı yokuş inişlerde de mevcuttu bu tamamen ortdan kalktı . ilk kalkışta araç bayma ve titreme yapıyordu bu ortadan kalktı , yakıt ciddi anlamda fark yarattı ilerki günlerde daha düşeceğini düşünmekteyim. son olarak internette yazılım atma konusunda çok ciddi bilgi kirliliği var sakın bunlara aldırış etmeyin. niyetiniz varsa bu markadan asla şaşmayın gerçekten çok memnun kalacaksınız. kazasız belasız hayırlı sürüşler dileeim.Merhaba öncelikle sorduğum her soruya kendilerinden ve markalarından kaynaklı güvenle yanıtladılar . Buda bana ciddi bir güven verdi yazılımın tamamen almanyadan geliyor olması bu güvenimi 2 kat artırdı alman disiplinini bilmeyen yoktur. aracıma gelecek olursak daha önce yokuş çıkışlarda robotize şanzıman olduğu için ciddi kararsızlık yaşıyordu , tabii aynısı yokuş inişlerde de mevcuttu bu tamamen ortdan kalktı . ilk kalkışta araç bayma ve titreme yapıyordu bu ortadan kalktı , yakıt ciddi anlamda fark yarattı ilerki günlerde daha düşeceğini düşünmekteyim. son olarak internette yazılım atma konusunda çok ciddi bilgi kirliliği var sakın bunlara aldırış etmeyin. niyetiniz varsa bu markadan asla şaşmayın gerçekten çok memnun kalacaksınız. kazasız belasız hayırlı sürüşler dileeim.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
112 hp
270 nm
Chip Tuning Sonrası
147 hp
+ %31
340 nm
+ %26
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Peugeot 508 model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 112 hp / 270 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Peugeot 508 araç yazılımı (Peugeot 508 Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 147 hp / 340 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +35 hp / +70 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Peugeot 508 Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git