Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Peugeot Partner ...<2015 1.6 HDi 115 Hp Araç Yazılım

Peugeot
Partner 1.6 HDi
%15
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
115 hp > 150 hp
+70 nm TORK
  1. mehmet karaduman
    Araç Sahibi

    mehmet karaduman

    gerek ilgisi gerek müşteri memnuniyeti gerek işçiliği ile berkay beye çok teşekkür ederim , aracımın dolu dolu keyfini yaşayabiliyorum :) Elinize sağlık :)
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
115 hp
240 nm
Chip Tuning Sonrası
150 hp
+ %30
310 nm
+ %29
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Peugeot Partner model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 115 hp / 240 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Peugeot Partner araç yazılımı (Peugeot Partner Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 150 hp / 310 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +35 hp / +70 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Peugeot Partner Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git