Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Renault Captur / QM3 2013 ve Sonrası 1.5 DCi 90 Hp Araç Yazılım

Renault
Captur / QM3 1.5 DCi
%15
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
90 hp > 120 hp
+60 nm TORK
  1. burak kılavuz
    Araç Sahibi

    burak kılavuz

    uygulamayı yeni yapmama rağmen arabada olan değişiklik kendisini gösterdi. Güleryüzlü ve kaliteli servis icin teşekkür ederim.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
90 hp
200 nm
Chip Tuning Sonrası
120 hp
+ %33
260 nm
+ %30
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Renault Captur / QM3 model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 90 hp / 200 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Renault Captur / QM3 araç yazılımı (Renault Captur / QM3 Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 120 hp / 260 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +30 hp / +60 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Renault Captur / QM3 Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git