Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Renault Clio Clio 3 - 09/2005 -> 10/2012 1.4 16v 98 Hp Araç Yazılım

Renault
Clio 1.4 16v
%10
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
98 hp > 112 hp
+14 nm TORK
  1. Oktay Yaltirik
    Araç Sahibi

    Oktay Yaltirik

    Berkay beye ilgisinden dolayı Teşekkürler aracımda hissedilir derecede değişiklik oldu aklında soru işareti olan arkadaşlar hiç düşünmesin bir kez daha Berkay beye teşekkürler
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
98 hp
127 nm
Chip Tuning Sonrası
112 hp
+ %14
141 nm
+ %11
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Renault Clio model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 98 hp / 127 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Renault Clio araç yazılımı (Renault Clio Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 112 hp / 141 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +14 hp / +14 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Renault Clio Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git