Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Renault Clio Clio 4 (Ph1) - 10/2012 -> 2016 1.5 DCi 75 Hp Araç Yazılım

Renault
Clio 1.5 DCi
%15
YAKIT TASARRUFU
%40
PERFORMANS ARTIŞI
75 hp > 105 hp
+60 nm TORK
  1. TC Eren Okutan
    Araç Sahibi

    TC Eren Okutan

    Araç yazılımdan sonra ilk kullandığımda tork ve gücü kesinlikle hissettim yakıt tasarrufunu da olacağından eminim çekiş gücü arttığından gaza daha az basacağım ve yakııttan tasarruf sağlayacağım böylelikle ecumastersa ve benimle ilgilenen Berkay beye teşekkür ederim
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
75 hp
160 nm
Chip Tuning Sonrası
105 hp
+ %40
220 nm
+ %38
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Renault Clio model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 75 hp / 160 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Renault Clio araç yazılımı (Renault Clio Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 105 hp / 220 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +30 hp / +60 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Renault Clio Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git