Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Renault Fluence Tümü 1.5DCİ 90 Hp Araç Yazılım

Renault
Fluence 1.5DCİ
%15
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
90 hp > 120 hp
+60 nm TORK
  1. Yasin çetinkaya
    Araç Sahibi

    Yasin çetinkaya

    İlk olarak yapılan işi lisanslı ve profosyonel olarak yaptıkları için başta Berkay beye ve firma çalışanları tebrik ederim. Bulunduğum ilçede aracın EGR valfi problemini çözmek için kırk dereden su getiren ve vicdansız davranan ustalardan yılmıştım. Bu işi kısa sürede halledebilen garantili ve nitelikli iş yapanların olması ne güzel. Aracın performansı artarken ve yakıt yakıt tüketimi ise azaldı.Yapılan isten çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
90 hp
200 nm
Chip Tuning Sonrası
120 hp
+ %33
260 nm
+ %30
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Renault Fluence model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 90 hp / 200 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Renault Fluence araç yazılımı (Renault Fluence Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 120 hp / 260 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +30 hp / +60 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Renault Fluence Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git