Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Renault Kangoo ... -> 2013 1.5 dci 105 Hp Araç Yazılım

Renault
Kangoo 1.5 dci
%15
YAKIT TASARRUFU
%29
PERFORMANS ARTIŞI
105 hp > 135 hp
+60 nm TORK
  1. Levent Özkan
    Araç Sahibi

    Levent Özkan

    ⁣⁣Merhaba aracımın performansı çok güzel oldu performans belirtiğiniz gibi baya farkı hissettiriyor depoyu doldurdum şimdi yakıt tuketimini de test edicem teşekkür ederim,hizmetinizden çok mennun kaldım başarılarınızın devamını diliyorum.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
105 hp
240 nm
Chip Tuning Sonrası
135 hp
+ %29
300 nm
+ %25
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Renault Kangoo model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 105 hp / 240 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Renault Kangoo araç yazılımı (Renault Kangoo Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 135 hp / 300 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +30 hp / +60 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Renault Kangoo Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git