Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Renault Megane Megane 4 - 2015 ve Sonrası 1.5 dci 110 Hp Araç Yazılım

Renault
Megane 1.5 dci
%15
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
110 hp > 140 hp
+60 nm TORK
  1. Tunay Yılmaz
    Araç Sahibi

    Tunay Yılmaz

    Berkay beye öncelikle sıcak kanlılığı ve her soruma üşünmeden cevap verip ilgilendiği için burdan tekrar teşekkür ediyorum. Araca gelicek olursak daha ilk kalkışta ayağınızın altındaki gücü hissde hissede kullanıyorsunuz bu duygu gerçekten çok güzel. İşlem öncesi çok tereddütlerim vardı aracını sevenler bilir o hissi işlem sonunda o kadar rahatlamış ve mükemmel hissettim ki anlatamam burdan ecumaster ailesenede katılıp aracımı daha kullanılır hale getirdikleri için teşekkür ediyorum herkese şiddetle tavsiye ediyorum...
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
110 hp
240 nm
Chip Tuning Sonrası
140 hp
+ %27
300 nm
+ %25
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Renault Megane model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 110 hp / 240 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Renault Megane araç yazılımı (Renault Megane Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 140 hp / 300 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +30 hp / +60 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Renault Megane Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git