Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Skoda Fabia 2001 -> 2007 1.4 TDI 75 Hp Araç Yazılım

Skoda
Fabia 1.4 TDI
%15
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
75 hp > 105 hp
+50 nm TORK
  1. Ali Emre Caglar
    Araç Sahibi

    Ali Emre Caglar

    yorum yapmak icin ozellikle araci biraz kullanip deneyimlemek istedim suan cok iyi bir cekise sahip aracim ayrica yakit oranim da adil kullanimda oldukca dustu ellerinize emeginize saglik tesekkur ederim
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
75 hp
175 nm
Chip Tuning Sonrası
105 hp
+ %40
225 nm
+ %29
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Skoda Fabia model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 75 hp / 175 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Skoda Fabia araç yazılımı (Skoda Fabia Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 105 hp / 225 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +30 hp / +50 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Skoda Fabia Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git