Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Toyota Auris 2006 -> 2012 1.4 D4D 90 Hp Araç Yazılım

Toyota
Auris 1.4 D4D
%15
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
90 hp > 120 hp
+50 nm TORK
  1. galip turan
    Araç Sahibi

    galip turan

    öncelikle şunu söyliyim.terreddütünüz varsa hiç düşünmeyin derim.bende tereddüt ederek kararsız gittim. Sağolsunlar yeterince bilgilendirdiler ve ilgilendiler.kafamda soru işareti kalmadı. şu an aracımın gaz tepkimesi ve performansı çok değişti. berkay bey güler yüzlü ve samimi biri gerçekten.çok teşekkür ediyorum ilginiz alakanız için.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
90 hp
200 nm
Chip Tuning Sonrası
120 hp
+ %33
250 nm
+ %25
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Toyota Auris model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 90 hp / 200 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Toyota Auris araç yazılımı (Toyota Auris Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 120 hp / 250 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +30 hp / +50 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Toyota Auris Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git