Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Toyota Hilux 2016 ve Sonrası 2.8D 177 Hp Araç Yazılım

Toyota
Hilux 2.8D
%20
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
177 hp > 215 hp
+80 nm TORK
  1. Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
177 hp
450 nm
Chip Tuning Sonrası
215 hp
+ %21
530 nm
+ %18
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Toyota Hilux model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 177 hp / 450 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Toyota Hilux araç yazılımı (Toyota Hilux Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 215 hp / 530 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +38 hp / +80 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Toyota Hilux Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git