Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Volkswagen Golf Golf VII - 2012 ve Sonrası 1.6 TDI 90 Hp Araç Yazılım

Volkswagen
Golf 1.6 TDI
%15
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
90 hp > 140 hp
+70 nm TORK
  1. Mehmet Yücel
    Araç Sahibi

    Mehmet Yücel

    EGR Arızası dahada önüme çıkmayacak 😁
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
90 hp
230 nm
Chip Tuning Sonrası
140 hp
+ %56
300 nm
+ %30
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Volkswagen Golf model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 90 hp / 230 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Volkswagen Golf araç yazılımı (Volkswagen Golf Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 140 hp / 300 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +50 hp / +70 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Volkswagen Golf Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git