Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Volkswagen Golf Golf VII - 2012 ve Sonrası 1.4 TSI (CMBA-CPVA) 122 Hp Araç Yazılım

Volkswagen
Golf 1.4 TSI (CMBA-CPVA)
%15
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
122 hp > 157 hp
+50 nm TORK
  1. Mali Altun
    Araç Sahibi

    Mali Altun

    Yaklaşık 2 ay oldu yaptıralı. Araç canlandı ve daha keyif veriyor artık. Ara hızlanmaları çok iyi artık. Teşekkürler Berkay bey👍
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
122 hp
200 nm
Chip Tuning Sonrası
157 hp
+ %29
250 nm
+ %25
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Volkswagen Golf model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 122 hp / 200 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Volkswagen Golf araç yazılımı (Volkswagen Golf Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 157 hp / 250 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +35 hp / +50 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Volkswagen Golf Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git