Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Volkswagen Jetta 2013 ve Sonrası 1.6 TDI 105 Hp Araç Yazılım

Volkswagen
Jetta 1.6 TDI
%15
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
105 hp > 140 hp
+70 nm TORK
 1. Serkan Aydin
  Araç Sahibi

  Serkan Aydin

  İlk kullanımdan sonra diyebilirim ki çekişinde inanılmaz bir değişiklik var özellikle 2. Viteste bile anti patinajın devreye girmesi inanılmaz yakıt ekonomisi için de yol yapınca bilgi vereceğim
 2. Serkan Aydin
  Araç Sahibi

  Serkan Aydin

  yaklaşık 1000 kmdir kullanıyorum özellikle 1. 2. ve 3. viteslerde performans beni inanılmaz tatmin etti ancak 4. ve 5. viteste küçük yığılmalar oldu ve yakıt ekonomisi de tam istediğim gibi olmadığını belirttiğimde sağolsun Berkay Beye hiçbir mazeret öne sürmede direk getirin arabınızı inceletelim dedi. Bu tür işlerde hep duyardım satış sonrası muhattap bulmak zordur ; Sonuç : araç tabiri caizse tam bir patlamaya hazır mermi oldu söyle söyleyeyim aracın orjinal 0-100 değeri yaklaşık 11-12 saniye civarı idi şimdi yokuş yukarı 9,5 saniyede çıkıyor özellikle ara hızlanmalar inanılmaz keyifli oldu yaptırmak isteyen hiç çekinmeden yaptırabilir .. yakıt sarfiyatıda şuan için civarı iyileşmiş durumda. Teşekkürler Ecumaster Teşekürler Berkay Bey.....
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
105 hp
250 nm
Chip Tuning Sonrası
140 hp
+ %33
320 nm
+ %28
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Volkswagen Jetta model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 105 hp / 250 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Volkswagen Jetta araç yazılımı (Volkswagen Jetta Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 140 hp / 320 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +35 hp / +70 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Volkswagen Jetta Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git