Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Volkswagen Passat B7 2010 -> 2014 1.6 TDI 105 Hp Araç Yazılım

Volkswagen
Passat 1.6 TDI
%15
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
105 hp > 140 hp
+70 nm TORK
  1. zıya turan
    Araç Sahibi

    zıya turan

    servise gittiğim andan itibaren berkay bey tarafından gayet güzel karşıladım. asıl amacım gizli özelliklerini actirmakti. ama arabanın beygir ve tork gücünü artirdigimizda hem serilik hemde yakut tasarrufu olacağını soyledi. berkay bey. gercektende işlem sonrasi hem aracım çok seri oldu hem de yakıt tüketimi çok açık kendini gosterdi. gayet memnun kaldım. Ayrıca bu işlemin ıki yıl garantisi var. dusunen arkadaşlara tavsiye ederim.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
105 hp
250 nm
Chip Tuning Sonrası
140 hp
+ %33
320 nm
+ %28
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Volkswagen Passat model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 105 hp / 250 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Volkswagen Passat araç yazılımı (Volkswagen Passat Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 140 hp / 320 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +35 hp / +70 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Volkswagen Passat Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git