Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Volkswagen Polo 6C1 - 05/2014 ve Sonrası 1.0i 60 Hp Araç Yazılım

Volkswagen
Polo 1.0i
%10
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
60 hp > 70 hp
+12 nm TORK
  1. Hüseyin Belir
    Araç Sahibi

    Hüseyin Belir

    İşlem yapıldıktan sonra aracı 1 haftadır kullanıyorum. Aracın gaz tepkisi ve çekişi belirgin şekilde iyileşti. Tüm sağırlığı gitti. Araç turbo olmayan atmosferik motor olmasına rağmen eskisine göre bariz bir fark var. İşlemi yapan güler yüzlü, ilgili ve bilgili arkadaşa da çok teşekkürler...
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
60 hp
92 nm
Chip Tuning Sonrası
70 hp
+ %17
104 nm
+ %13
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Volkswagen Polo model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 60 hp / 92 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Volkswagen Polo araç yazılımı (Volkswagen Polo Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 70 hp / 104 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +10 hp / +12 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Volkswagen Polo Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git