Ecumasters izmir Chip Tuning ve Araç Yazılım alanında uzman kadrosuyla performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Volkswagen Polo 6R - 2009 -> 2014 1.2 TDi 75 Hp Araç Yazılım

Volkswagen
Polo 1.2 TDi
%15
YAKIT TASARRUFU
%40
PERFORMANS ARTIŞI
75 hp > 105 hp
+50 nm TORK
  1. bilgin uçar
    Araç Sahibi

    bilgin uçar

    emeği geçen arkadaşlara teşekkürler aracım şimdi kendine geldi o eski hali gitti
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
75 hp
180 nm
Chip Tuning Sonrası
105 hp
+ %40
230 nm
+ %28
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Volkswagen Polo model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 75 hp / 180 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Volkswagen Polo araç yazılımı (Volkswagen Polo Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 105 hp / 230 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +30 hp / +50 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Volkswagen Polo Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Izmir Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git